neděle 8. srpna 2010

Služby v Čechách stojí za starou bačkoru


Poslední dobou dost remcám, ale to nejde jinak (krom toho se teď trochu nudim). Většina mi asi dá za pravdu když napíšu, že úroveň služeb je v České republice hrozná. Bohužel samotné poskytovatele služeb můj názor pranic nezajímá, tak se aspoň vyřvu z podoby tady.

Když kupuji rohlíky a prodavačka se tváří jako kyselá pr*el, přejdu to. Na chuť rohlíku to pravděpodobně nebude mít zásadní vliv. Krom toho se jedná o investici v řádu, v němž jsem ochoten takový přístup prodejce ignorovat.
Problém, neřkuli průser je u nás v tom, že se k vám všude chovají skoro stejně, ať už kupujete rohlíky, nebo auto. Nebo dům. Přehradu. No prostě že je vcelku jedno co, kde a za kolik kupujete.

Přemýšlím kde je problém. Jestli v zaměstnavatelích, kteří nedokážou motivovat své zaměstnance, nebo v zaměstnancích, kteří ať už jsou hodnoceni jakkoli, berou pořád zaměstnání jako nezbytný prostředek k tomu, jak přijít k penězům a nedokážou se pro něj nadchnout. A nebo je defekt úplně jinde. Každopádně to odnáším já, což teda neni vůbec oukej.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Prosím, odesílejte své komentáře po zralé úvaze, ve formě adekvátní vašemu věku a dosaženému vzdělání.
Odlišný názor vítám, musí být ale vyjádřen kultivovaně a hlavně musí být k věci.

Related Posts with Thumbnails